Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
agroclean® Udarapuhastusvill Lindner Suisse video www.lindner.ch
Ainuüksi Sveitsis
Šveitsi kvaliteetsest puidust
valmistatud
looduslik udarapuhastusvill


Piimafarmeri põhiliseks varaks on vaieldamatult tema piimakari. Selle pärast “väärivad” lüpsilehmad tähelepanelikku, üksikasjalikku ning looduslikku udarapuhastust. Ja tuleviku hüved on piimafarmeril sõna otseses mõttes enda kätes.
agroclean®
udaravill
on:
· looduslikult puhas;
· ei sisalda konservante;
· bakteri-, tolmu- ja pinnuvaba;
· ilma puidu säilitusaineteta.
agroclean® udaravill on valmistatud parima tööstusliku hooldusega “FSC” sertifitseeritud puidust, mis on pärit Šveitsi metsadest. Ainult toores kooritud puit läheb tootmisesse. Spetsiaalselt kasvatatud ja üleni kuivanud puutüved peenestatakse erilise koorimismasinaga, et toota eriti hea kvaliteediga udaravilla. Šveitsi agroclean®’i valmistajad pole siiamaani rahuldunud oma tulemustega – agroclean® udaravillal on nüüd uued
Ainuüksi Sveitsis omadused: tolmu- ja pinnuvaba ja seejärel hoolikalt pakitud polüetüleeni kottidesse. Piimafarmeritel on nüüd võimalus saada soovitud kogus erinevate mõõtmetega kottidest – laitmatult puhas ja praktiline.
Mugavus lüpsilehmadele – agroclean® puhastusvill
- bakteri-, tolmu- ja pinnuvaba ning ilma keemiliste lisanditeta;
- masseerib udaraid ja hoiab need looduslikult puhtana.
Silmapaistvad tulemused kättesaadaval sellest
looduslikust Šveitsi tootest.
olnud väga efektiivsed:
- agroclean®’i udarapuhastusvilla kotid avatakse ühest nurgast ja vajalik kogus jaotatud.
- Iga udarapuhastuse korral on soovitatav kasutada umbes 7 grammi agroclean®’i udarapuhastusvilla. Värsket agroclean®’i puhastusvilla kasutatakse iga lüpsilehma puhul. Pärast kasutamist võib agroclean®’i udarapuhastusvilla ära visata lägahoidlasse või ära komposteerida. Pihutäis agroclean®’i on küllaldane mustuse ära pühkimiseks udaralt.
- lüpsieksperdid soovitavad järgnevat protseduuri: eellüpsi protseduur peaks läbi viidama eellüpsi ämbris – siis on udar sobivalt puhas. Lüpsimasinate varustus pannakse üles ning nisakummid paigutatakse nisadele.


Udarapuhastus EL-le vastava agroclean® udarapuhastusvillaga

Uued suunad Šveitsis kvaliteetse piima tootmises - järgitakse EL-i nõudeid - nüüd on soovitatav agroclean’i udarapuhastusvill ühekordseks kasutamiseks. Agroclean®’i udarapuhastusvilla praktilised eelised ja ohutus on suunanud enamuse šveitslastest piimafarmereid kasutama seda looduslikku toodet.

Lindner Suisse

Vaatamata ökoloogilistele ja hügieenilistele aspektidele, agroclean® udarapuhastusvill saavutab läbilööva ja efektiivse töömaneeri ning agroclean®’i puhastusvilla saab kasutada nii kuivalt kui ka niisutatult.
Kõik järgnevad kasulikud eelised on otseselt käeulatuses: - Kõrge profiiliga puhastusefekt (õhuline agroaclean®i struktuur hõlbustab häid tulemusi ja kindlustab ökonoomilise kasutuse = kõrgema taseme kasutusefekt);
- Suurepärane massaažiefekt, sellega teostatakse väga head udara stimulatsiooni (koos positiivse mõjuga piimatootmise suutlikkusele);
- Rakendamine on loomasõbralik;
- Samuti soovitatav bakterite ärahoidmiseks;
- 100% looduslikult puhas – olles vaba formaldehüüdist ja teistest keemilistest ainetest;
- Lihtne toimetada kompostihunnikutesse või lägahoidlasse;
- Hea hinna ja kasumi suhe;
- Oleme mõelnud piimakarja farmerite mugavusele ja ka lihtsale ning praktilisele kasutamisele.

Lihtne rakendada...

… udaravilla rakendamine on võimalik nii kuivalt kui niisutatult. Niisutava puhastuse korral vajalik udaravilla kogus pannakse ämbrisse ja lisatakse desinfitseerivat vahendit, seejärel täidetakse kõik sooja veega (40°).
Lihtne ja ökoloogiline keskkonnasõbralik, tõhus ja efektiivne.
Lihtne ja ökoloogiline keskkonnasõbralik, tõhus ja efektiivne.
Peale eellüpsmise läbiviimist ja kontrollimist esimese piimatilga küllastunud ja hästi välja pigistatud agroclean® udaravillaga (umbes 7 grammi), saab puhastust läbi viia udaratel ümber nisade ja juurte.


Udara puhastamine – kogemus eelnenud praktikast, ellu viidud tulevikupraktikaks.


Enne oli tavaline mitu udarat puhastada ühe niiske udara lapiga. See ei ole enam lubatud hügieenilistel põhjustel. Infektsioonioht on liiga suur. Peale udarapuhastusriide(lapi) kadumist Šveitsist ja kõrvalasuvatest maadest on agroclean® udarapuhastusvilla kasutamine ainult tõusnud. Järgnevad protseduurid on praktikas
Tagasi  :  Üles
www by c m a